Rok 2021

PROSINEC 2021

V pátek 31.prosince Silvestr na novém místě (soukromá akce).
Nejen Silvestrovský večer jsme si zažili na místě kde budou probíhat další "Sešny" a setkávání.
Hudebníci ve složení David, Anushka, Ondra, Béďa, Káťa, Honza, Milan, Ráďa, Mirith, Vojta a Veronika.V úterý 21.prosince Slunovrat na statku od 18:00.(odkaz na událost)
Poklidný a příjemný večer, u ohýnku i uvnitř. Hudebníci ve složení David, Káťa, Honza, Ráďa, Milan.

V neděli 19.prosince AKUSTICKY v Praze na Nám.Kinských 601/3 od 15:00. (odkaz na událost)
Krásné zpívání jsme si užili společně s Lenkou Počtovou, po delší době čistě akusticky. Hudebníci ve složení David, Lenka, Anushka, Ondra, Terezka, Honza, Ráďa, Radek.

V sobotu 18.prosince v Praze v Blízko sebe v Modřanech od 17:00.(odkaz na událost)
Hodně blízko sebe v Blízko sebe ale krásně blízko Sebe, pěkně prozpívané a protančené zpívání, někdo to nazval "Mantrovnické šílenství". Nezapomenutelná byla skladba Pane učiň mě nástrojem pokoje.
Hudebníci ve složení David, Terezka, Anushka, Ondra, Honza, Ráďa, Béďa.


V pátek 17.prosince ve Svitavách ve Fabrice na Duši Ká.
Po celodenním setkání zástupců svobodných škol následovala Duše Ká na toto téma při níž vystoupila skupina Paraplet a na závěr i my Mantrovníci. Byl to krásný zážitek.
Hudebníci ve složení David, Pája, Helenka, Ondra, Janička, Ráďa, Michal, Honza, Jakub.


V sobotu 11.prosince Zimní Divine festival (odkaz na událost).
Naše první online hraní jsme si užili, zpívalo se krásně. Hudebníci ve složení David, Anushka, Helenka, Káťa, Honza, Ráďa, David.

V úterý 7.prosince nedaleko Pardubic v jurtě od 18:00 (odkaz na událost).
Zpívalo se, zpívalo, a zpívalo a najednou jsme zjistili, že zpíváme 4 hodiny, tak tak jsme se měli v jurtě. Hudebníci ve složení David, Bohouš a Ráďa.

V sobotu 4.prosince v Útulně pro duši a tělo v Bedihošti(u Prostějova).
Krásné, útulné, přátelské, a už moc se těšíme na příště. Hudebníci ve složení David, Honza, Terezka, Ráďa, Martin a Anushka.

V pátek 3.prosince ve Studiu Moksha v Říčanech Mantrovníci a s Lada Shamanica .
Velké zpívání, byla to jízda, plný prostor, Šiva musel být velmi potěšen. Hudebníci ve složení David, Lukáš, David, Ráďa, Terezka, Markéta.

LISTOPAD 2021

V sobotu 27.listopadu v Anaháta studiu v Mostě od 17:00.
Parádní hraní v moc příjemném prostoru Mostecké Anaháty. Hudebníci ve složení David, Lukáš, Terezka, Anushka, Honza, Venuše a Pavlínka.

Víkend 19.- 21.listopadu na chatičce u Prahy(soukromá akce).
Krásně nám bylo, tak jsme prostě plynuli, povídali, zpívali. Hudebníci ve složení David, Michal, Milan, Miloš a tak všichni.

V pátek 19.listopadu v Praze od 19:00 v Modřanech v Blízko sebe.
Hezké místo, hezcí lidé, krásně nám bylo. Hudebníci ve složení David, Anushka, Ondra, Kíťa, Radek.

Ve středu 17.listopadu ve Svitavách v Anahátě od 14:00.
V Anahátě se hraje prostě krásně, a je tam krásně. Hudebníci ve složení David, Anushka, Ondra, Janička, Michal, Káťa, Honza, Ráďa, Markéta a Petra.

V sobotu 13.listopadu na statku(soukromá akce).
Na statku jako doma, zpívání bylo skvělé, a moc příjemná atmosféra. Hudebníci ve složení David, Ráďa, Milan.

V pátek 12.listopadu na akci v Meditačním centru Buchov.(odkaz na událost)
Skvělé setkání, skvělá sestava muzikantů, byla to jízda, moc jsme si to užili. Hudebníci ve složení David, Lukáš, David, Ráďa, Bohouš a host Leona.

V neděli 7.listopadu v Hodoníně v Čajovně Kulatá brána od 15:00. (odkaz na událost)
Krásné hraní v hodonínské Kulaté bráně jež bylo pokračováním našeho jihomoravského výletu. Hudebníci ve složení David, Anushka, Ondra, David, Ráďa a Martin.

V sobotu 6.listopadu spolu s Tranzanem na Rybničním zámečku u Lednice na Moravě v 18:30 (pozvánka).
To byla krása, úžasné místo i lidičkové, moc moc. Hudebníci ve složení David, Anushka, Ondra, Janička, Michal, David, Ráďa a Martin a za Tranzan Radek a Soňa.

V úterý 2.listopadu nedaleko Pardubic v jurtě od 18:00 (odkaz na událost).
První hraní v nové jurtě v Počaplech, bylo krásné, těšíme se na příští. Hudebníci jen ve dvou ve složení David a Bohouš.

ŘÍJEN 2021

V sobotu 30.října na Statku na Svatbě(soukromá akce).
Svatební hraní ve stodole na statku bylo krásné. Spolu s Fousáčem a Marií. Mantrovníci ve složení David, Honza, Ráďa, David, Ondra, Milan, Suzan.

V pátek 29.října ve Žďáru nad Sázavou(Nádražní 1141/44) od 18:00. (odkaz na událost)
Moc příjemný večer v novém jóga studiu, krásné hraní. Hudebníci ve složení David, Honza, Terezka, a host Michal.

Ve čtvrtek 28.října ve Svitavách v Nadaci Josefa Plívy od 16:30. (odkaz na událost)
Pěkné pohodové hraní ve svitavské Nadaci. Hudebníci ve složení David, Anushka, Honza, Kíťa, Káťa, Michal, Ráďa, Helča a Pája.

V neděli 24.října v Praze v Unitárii od 10:30.
Po delší době opět v Unitárii a se Sašou houslistou, celkově sice v menším počtu, ale příjemné hraní.
Hudebníci ve složení David, Anushka, Ondra, Kíťa, Saša a Pavlínka.

V sobotu 23.října na Festivalu Liliovník na Sklenářce.
Moc jsme si užili tohle hraní, které mělo širší rozměr než obvykle, bylo velmi silné. Hudebníci ve složení David, Honza, Ráďa, Káťa, Anushka, Ondra, Janička, Kíťa, Ivanka.

V pátek 22.října v Praze na Ecstatic dance od 19:00 v Klubu Trezor.
Moc pěkná akce, skvělá myšlenka vědomé párty, a navíc se podařilo krásně skloubit s námi, děkujeme za pozvání. Hudebníci ve složení David, Milan, Ráďa, Terezka, Anushka, Ondra, Janička, Kíťa.

V sobotu 2.října Tribal Gathering v Soulkostelu ve Vernéřovicích ve 20:15.
Krásná akce, nádherné místo, skvělí lidé, velké zpívání, paráda. Hudebníci ve složení David, Honza, Káťa, Ráďa, Terezka, Anushka, Milan, Ondra, Janička, Martin(Krysák).

V sobotu 2.října Hudební podzim u Michala Štursy v Újezdci u Třebechovic v 16:00. Pozvánka.
Ve stodole opět zazněly hlasy mantrovnické a hezké, moc hezké to bylo. Hudebníci ve složení David, Honza, Káťa, Ráďa, Terezka, Anushka, Ondra, Janička.

ZÁŘÍ 2021

O víkendu 24. - 28.září v Orličkách v roubence na jelení říji(soukromá akce).

Nádherný prodloužený víkend jsme si užili spolu i s jeleny, zazněly přímo magické verze některých písní, třeba třičtvrtěhodinová Já zdravím slunce, vznikla na místě jedna nová varianta Hare Krišna mantry, moc krásně nám bylo. Hudebníci ve složení David, Ráďa, Terezka, Anushka, Vojta a Pája, Michal, Janička, Ondra, Bedřich, Péťa, Honza a Káťa, Milan, Ganéša, Martin.


V sobotu 18.září v Zahradě Živlů v Krkonoších(Beseda a koncert - Jan Rak, Fousáč, Mantrovníci, Shamanica).
O co jsme zpívali méně v Praze o to více jsme zpívali v Krkonoších v nádherné Zahradě živlů. Díky všem za nádherný večer i noční koupačku v chrámu vody. Hudebníci ve složení David, Ráďa, Ondra, Milan a Robert.

V pátek 17.září Praha festival Evolution v 17:30.
Na nás to bylo hodně krátké vystoupení, ale bylo a bylo hezké. Hudebníci ve složení David, Terezka, Ondra a Radek.

V sobotu 11.září v Jurtkempu ve Vrábsku.
Pěkný večer ve velkém kulatém stanu, hezky prozpívané, báječní hosté Petr Vašák na perkuse a Pája zpěv.
Hudebníci ve složení David, Ráďa, Terezka, Anushka, Petr a Pája, Radek.

Ve čtvrtek 9.září na Yoga Healing Gathering 2021.
Setkání na louce u ohně, příjemný večer na Rabouni. Hudebníci ve složení David, Honza, Ráďa, Anushka a Milan.

O víkendu 3. - 5.září na STATEKSEŠN vol.VII
(Mantrovníci, Zdeněk Bína, Marie Tilšarová, LeHarmonja, Živa, Veronika Diamantová, Susan Lunaries, Sajuyja, Fousáč, Hudba Dúhy, Vojta Violinista, Michal Štursa, Ganesham).
Bohatý program byl na posledním Statek sešnu a bylo nám krásně, naše sobotní hraní okořenilo vystoupení dervišského tance v podání Karolíny a byla z toho 16 minutová sufijská Allah Hu. A v nedělní večer se opět hrálo společně ve stodole dlouho do noci. Hudebníci ve složení David, Michal, Honza, Káťa, Ráďa, Anushka, Bohouš, Lenka, Milan a Daniel.


ČERVENEC-SRPEN 2021

V sobotu 28.srpna na festiválku Mind Body Spirit ve Svitavách v prostoru Nadace Josefa Plívy.
Zpívání v Nadaci bylo krásné, hezky prozpívané, a po dlouhé době bez ozvučení. Máme tak za sebou velmi pestré a bohaté léto a těšíme se na 21. mantrovnický podzim. Hudebníci ve složení David, Ondra, Michal, Anushka, Ráďa, Kíťa a Milan.

V pátek 27.srpna v Neratově od 19:00.
Po dvanácti letech v Neratově, bylo to moc krásné zpívání, moc děkujeme Páje a Vojtovi za zprostředkování, už jsem nevěřil, že se sem budeme moci někdy vrátit. Hráli jsme pouze naše české písně a máme jich tolik, že bysme mohli dát ještě několik takových večerů. Moc krásné to bylo. Hudebníci ve složení David, Pája, Vojta, Helča, Ráďa, Anushka, Ondra a Milan.

V sobotu 21.srpna festiválek na Horce u Kolína.
Pohodová atmosféra na příjemném místě, užili jsme si všechny koncerty a večer jsme zahráli při měsíčku, při svíčkách a v záři Fousáčova reflektoru. Zpívalo se krásně. Hudebníci ve složení David, Honza, Terezka, Anushka, Bohouš, Ondra a Béďa.


V pátek 20.srpna na Festivalu Radosti ze života v Ekocentru Loutí.
Tak to jsme to rozjeli a hráli až do půl druhé v noci a ani nám to nepřišlo, a měli jsme posily, Leonku a Václavku, tak se hrálo krásně, poprvé s celým novým PA. Hudebníci ve složení David, Honza, Michal, Anushka, Ondra, a Leonka a Václavka.

V sobotu 14.srpna na Otakarově farmě Samotoč v Kozákově(Český Ráj) od 18:00.
Z Divine festivalu jsme si odskočili na Otakarovu farmu v Kozákově, a ač jsme byli jen tři, zpívání bylo moc krásné, a užívali jsme si zvuk zatím jen z poloviny nového PA. Hudebníci ve složení David, Anushka, Ráďa.

V pátek 13.srpna na Divine Festivalu v Hořicích od 18:30.
V Hořicích vznikl nový festival a bylo nám ctí na něm zahrát. Hudebníci ve složení David, Honza, Káťa, Ráďa, Anushka, Ondra, Laura a Milan.

O víkendu 6. - 8.srpna na STATEKSEŠN vol.VI. (Mantrovníci, Tranzan, Živa, Veronika Diamantová, Ivo Batoušek a Lukáš Vídenský, Sajuyja, Fousáč, Paraplet, Vojta Violinista).
Ó to bylo krásné, od pátečního odpoledne po pondělní afterafterpárty. Úžasná parta lidiček, my Mantrovníci jsme zahráli v sobotní večer na podiu do příchozí bouře, která se úžasně načasovala do konce naší písně o Šivovi, po té se pokračovalo ve stodole, a ve stodole jsme hráli také v neděli večer společně s Vojtou, Mirith, Helenkou, jo to byl ten večer co zazářila nová hvězda Laura. Hudebníci ve složení David, Michal, Honza, Káťa, Ráďa, Helča, Lukáš, Ondra, Janička, Bohouš, Terezka a Béďa.
V úterý 3.srpna v Telči poprvé formou buskingu na festivalu Prázdniny v Telči.
Nebyl to úplně záměr, ale povedlo se zahrát a přivydělat si pouličním hraním, nejprve jsme hráli na břehu rybníka, ale když se uvolnilo místo v městské bráně, zahráli jsme tam a bylo to moc fajn, aj jsme si vydělali na pizzu na náměstí, kde jsme taky zazpívali a premiéru tam měla nová píseň "Jsem spokojený". Hudebníci ve složení David, Honza, Káťa, Ráďa, Anushka, Mirith, Martin a Štěpán.

V neděli 1.srpna(až do úterý) na Allfestu ALLFESTU.
Parádní hraní na Allfestu, v multisestavě s Vojtou, s Marií a Pavlem, s Mirith a s Martinem. Dlouhé hraní do noci, roztančený sál, my Mantrovníci jsme byli taky v parádní sestavě: David, David, Honza, Milan, Ráďa, Káťa, Anushka, Ondra, Janička. I druhý den jsme na Allfetsu v Bohuslavicích u Telče trochu zahráli, ale už jen tak okrajově.


V sobotu 31.července na FESTIVALU DRUHÝ BŘEH u Libochovic.
Nabitý vrchol léta započal na Druhém břehu, který byl moc hezký, spousta lidiček, přednášky, jen škoda, že jsme začínali se spožděním, a museli jsme malinko zkrátit hraní. Čekal nás potom noční přejezd na Allfest, ty noční přejezdy z Druhého břehu začínají být tradicí. Hudebníci ve složení David, Honza, Káťa, Ráďa, Anushka, Janička, Ondra, Terezka, Radek.

V sobotu 24.července na SPOLUFEST KEMPU 2021 od 20:00.
Tenhle festival jsem si užili celý od pátka až do neděle i s after party v čajovém altánu, což bylo kouzelné zakončení. Naše vystoupení v sobotním večeru bylo skvělé, dopomohli i přátelé Vojta a Honza Ganéša, Mantrovníci byli ve složení: David, Káťa, Honza, Ráďa, Ondra a Milan.


V úterý 20.července v Golden Templu v Praze od 19:00.
Poslední hraní v Golden templu v krásném místě na Hanspaulce, loučení s místem jsme hezky prozpívali v sestavě: David, Béďa, Ondra, Káťa a Honza.
V sobotu 17.července na Pálavě spolu s Tranzanem od 18:30. Pozvánka.
Krásné setkání na Pálavě a ještě k tomu společně s Tranzanem, moc děkujeme za zorganizování této akce, která se moc povedla. Hudebníci ve složení David, Honza, Káťa, Ráďa, Anushka, Janička, Ondra, Milan.

V pátek 16.července na FESTIVALU ŽIJÍCÍ SRDCE od 20:00.
No tak to byla jízda, s hosty Marií, Pavlem basákem a Martinem Krysákem jsme si to moc užili, schovaní před deštěm ve velkém stanu končili jsme až po půlnoci. Moc se nám v Jindřichovicích líbilo. Mantrovníci ve složení David, Honza, Ráďa, Anushka, Milan, Pája a Vojta.

V pátek 9.července v Lorienu na Summer campu.
Po nabitém Statek sešnu to byla jen taková zastávka na Summer campu, ale hezky prozpívaná. Hudebníci ve složení David, Michal, Honza, Káťa, Ráďa, Anushka, Janička, Ondra.

O víkendu 2. - 6.července na STATEKSEŠN vol.V (Mantrovníci, Ganesham, Marie Tilšarová, Tranzan, Maok, Vojta Violinist, Jumping Drums, Sajuyja, Fousáč, František Horváth, Zdeněk Bína, Mirith).
Zřejmě nejlepší akce celého roku, vydařila se po všech stránkách, krásné plynutí a pro mnoho lidí velmi silné prožitky. My Mantrovníci jsme si prožili krásné hraní s neuvěřitelným koncem v podobě spontánního zpěvu OM od všech lidiček. Hráli jsme v páteční večer, v neděli večer a při společném závěru v úterý, toliko oficielně, mimo to se hrálo každou noc u ohně, ve stodole, na podiu, bylo to prostě božské. Hudebníci ve složení David, David, Honza, Káťa, Ráďa, Anushka, Janička, Ondra, Kíťa, Martin Krysák, Milan.ČERVEN 2021

V úterý 29.června v Golden Templu v Praze od 19:00.
Hezké prozpívané zpívání v Praze v oblíbeném Golden templu. Hudebníci ve složení David, Ondra, Honza, Anushka a Milan.

V sobotu 26.června v Olomouci od 18:00 v Centru pohybu(Sokolská 7) Společné vystoupení s Fousáčem a Ivo Batouškem.
V Olomouci jsme uskutečnili společné hraní s Fousáčem a Ivo Batouškem, a byl to příjemný večer a ještě hezčí noc na návštěvě u Iva. Hudebníci ve složení David, Ondra, Ráďa, Anushka.

V neděli 20.června na svatbě Mantrovnické.
Krásné svatební hraní při obřadu na louce i večer na oslavě i s Honzou Ganéšou, to Myšáci se brali nedaleko svého domečku v Karli, zůstali jsem až do pondělí. Hudebníci ve složení David, Michal, Honza, Káťa, Ráďa, Janička, Anushka, Ondra.

V sobotu 19.června na Festivalu Druhý břeh u Libochovic.
Náš druhý "Druhý břeh" který jsme si velmi užili ač bylo dusno a čekal nás noční přejezd na svatbu. Poprvé s námi zpívala Terezka. Hudebníci ve složení David, Honza, Ráďa, Terezka, Anushka, Venuše, Milan.


Ve čtvrtek 17.června v Pardubicích od 17:00 v Tyršových sadech. Mantry o přírodě.
Po dlouhé době v Pardubicích, venku v Tyršákách, krásné hraní a spolubytí. Hudebníci ve složení David, David, Ráďa, Honza, Milan.

O víkendu 11. - 13.června jsme si udělali výlet do Adršpachu a zahráli si spolu u ohně u Bambusovky a taky navštívili koncert Sayuyji v Náchodě. Byli jsme ve složení David, Honza, Káťa, Ráďa, Anushka, Bláža, Ondra + jeho rodina, Anetka a Maťo.

V sobotu 5.června v ášrámu ve Žďárci u Skutče aneb hraní na karmajóze.
V ášrámu další milé hudební překvápko když přijel bubeník Lukáš, a tak opět nastala úplně nová kombinace Mantrovníků, jako skoro pokaždé, a krásně se zpívalo. Hudebníci ve složení David, Lukáš, Ráďa, Anushka, Honza(jen chvilku).

V pátek 4.června v Roklince.
Brigáda u Roklinkářů byla spojena se zpíváním i oslavou mých narozenin v den narození, bylo to v úzkém Mantrovnickém kruhu, a moc krásné, Davča na klávesy vytunil Hari Om Narájenája. Hudebníci ve složení David, David, Ráďa, Honza, Káťa, Anushka, Milan.

KVĚTEN 2021

O víkendu 28. - 30.května na STATEKSEŠN 4 (Mantrovníci, Marie Tilšarová, Živa, Fousáč, Sajuyja) Přijeďte bude to krásné.
Každý Statek sešn je lepší než byl ten poslední, a tento nevyjímaje. Okořeněný pro mě Davida Mantrovníka velkým překvapením, které jsem opravdu nečekal, a moc děkuji všem za úžasnou oslavu mých blížících se narozenin. V podstatě to bylo velké poděkování za vše co se v poslední době odehrálo i za spousty let předešlých, ale především poslední doba přinesla velké propojení všech nás dohromady, a je mi ctí, že jsem k tomu pomohl. Celá akce byla parádní, všechny koncerty ač i v dešti proběhly skvěle. A zase těch zážitků bylo tolik, že bychom popsali několik stran, jo a mnohým i mě zněla potom celý týden v hlavě oslavná píseň k mým narozeninám kterou vytvořili Pája s Vojtou. A další překvápko pro mě, kdy moje dcera Anushka najednou hraje na ukulele a ještě k tomu zpívá, no to koukám. My Mantrovníci jsme zahráli v pátek a sobotu večer + jamování + někteří doprovod s Honzíkem Ganéšou, Martinem Majerem i Fousáčovi. Hudebníci Mantrovníci ve složení David, Honza, Káťa, Anushka, Michal, Kíťa, Ráďa, Janička, Ondra, David, Bedřich, Pája, Vojta, Milan.V sobotu 22.května V jurtě pod Blaníkem od 19:00 na této akci.
Tak jsme tak přijeli krásně naladěni z předchozích akcí, že nás ve vsi zdravili a smáli se s námi kolemjdoucí a pak naráz náraz a nevíme vlastně přesně proč, jsme místo v jurtě ze které jsme byli vyhoštěni majitelkou že prý "duchovně smrdíme" museli hrát venku, no a tak jsme hráli, neurazili jsme se, a po pár písních jsme již rozveselovali přítomné, kteří byli ze zpívání nadšeni. No při cestě zpět to byla jízda plná vtipů, Davča perlil, a vzniklo mnoho nových hlášek jako třeba "ezopižmo" či "duc-hovně voňaví". Jo užili jsme si to. Hudebníci ve složení David, Kíťa, Ráďa, Janička, David.

V pátek 21.května na Svatbafestu v Rybníku od 18:00.
A to bylo krásný jak jsme se namačkali do maringotky a hráli pospolu a v noci povídali a spali v Mantrovnickém autě za zvuků bubnů a didgeridoo od Vojty Violinisty. A nemluvě o počátečním koncertíku Parapletu. Hudebníci ve složení David, Honza, Kíťa, Ráďa, Ondra, Janička, Michal, Pája, Helča.

Ve čtvrtek 20.května na Healing Rainbow setkání v cca 17:30.
Hraní venku u ohně se pěkně rozjelo. Hudebníci ve složení David, Honza, Kíťa, Ráďa.

V neděli 16.května v Jindřichovicích pod Smrkem navečer.
Nedělní večer jsme už sice v malé sestavě ale naplno zahráli ve Svobodomě v Jindřichovicích pod Smrkem, a bylo to moc hezké zpívání a moc se těšíme v létě na festival a tak i místní na nás. Hudebníci ve složení David, Honza, Káťa.

V neděli 16.května v Ráji u Altánu ve 13:00.
I neděle patřila dvěma hraním, to první bylo i s Fousáčem v Čajovém altánu v Prachovských skalách, kde jsme sice hráli si navzájem pro sebe, ale bylo nám tam moc a moc dobře. Hudebníci ve složení David, Honza, Káťa, Ráďa, Pája, Fousáč.

V sobotu 15.května pod horama u Jizery od 14:00.
V sobotu jsme zvládli zahrát dvakrát, nejprve u ševce u Semil venku na zahradě a při dešti pod pártystanem, a večer v Semilech u kamarádů s krásnou duhou. Opět to bylo hodně vjemů, po druhé za sebou(tak i v Bělé večer) se při zpěvu Já zdravím slunce v duši mé rozsvitlo slunce zpoza mraků, ó děkujeme slunce za pozdravení. A ta duha v Semilech, tak dlouho byla vidět. Hudebníci ve složení David, Honza, Káťa, Ráďa, Pája, Milan.V pátek 14.května pod horama u Paky od 17:00.
Turné "žabí vhledy" začíná, skvělé hraní v krásném domečku u Ládi kam jsme zavítali již podruhé, a opět to bylo krásné setkání. A my k němu máme další historky s koupením nového nástroje francimóra(cestovní dulcimer), zastávkou a nákupem u Indiána v Hořicích, u Honzi v Tiny housu, na chatičce v Herálci, no prostě spoustu zážitků. Hudebníci ve složení David, Honza, Káťa, Ráďa.

V neděli 9.května v srdci Evropy od 14:00.
Poklidné jemné zpívání s pokračováním venku na louce, a taky to bylo "pro maminky", že. Hudebníci ve složení David, Honza, Káťa, Ondra.

V sobotu 8.května na Výškově od 15:00.
Plánovaná akce ve Žďáru se nekonala a tak jsme se setkali narychlo ale přeci opět na statku venku pod rozkvetlými stromy a stálo to za to. Hudebníci ve složení David, Ráďa, Ondra, Radek.

V neděli 2.května u pramenů Svitavy.
Radost z předešlých dnů se přenesla i do Svitav, kde bylo další krásné setkání a zpívání jak se patří, z něhož máme i skvělé nahrávky. Hudebníci ve složení David, Michal, Janička, Káťa, Honza, Pája, Helča, Petra.

V sobotu 1.května u Kolína.
Výlet ze statku do Kolína a zpět se zpěvem před nádraží v Kolíně a policejní honičkou byl sám o sobě úžasný, všichni úžasně naladěni jsme potom pěli na malé akcičce venku a když jsme hráli Já zdravím slunce v duši mé, opět se nebe rozestoupilo a svitlo na nás slunko, krásné, první máj jak má být. Hudebníci ve složení David, Honza, Káťa, Ráďa, Kíťa, Ondra.

V pátek 30.dubna a 1.máje na Výškově.
Čarodejnická noc se překlenula do prvního máje a my se všichni líbali pod třešní a zpívali "přeju ti mír přeju ti lásku", a zjistili jsme tak, že jsme všichni "oblíbení". Po hraní u Kolína jsme se vrátili ještě na statek a zahráli ještě večer, kdy vznikl jeden z našich letošních hitů a z improvizace na Šivu vzešla stále taková impro Šiva-Om Namah Šivája. Hudebníci ve složení David, Honza, Káťa, Ráďa, Kíťa.

DUBEN 2021

V pátek 30.dubna a 1.máje na Výškově.
Takové by mohly být každé čarodejnice, krásné setkání krásných lidí, oheň, spontánost, čistota. Hudebníci ve složení David, Honza, Káťa, Ráďa, Ondra, Bedřich, Kíťa, Milan.

V neděli 25.dubna v srdci Evropy.
Třetí zpívání ve třech dnech, a bylo to moc krásné, v Nebušicích v tamější komunitce se nám krásně hrálo a zpívalo a to i s Maruškou Tilšarovou. Hudebníci ve složení David, Honza, Káťa, Ráďa, Marie.

V sobotu 24.dubna na statku u soutoku.
Severské turné pokračovalo na statku na soutoku, a bylo to moc příjemné setkání a poznání krásného místa, Honzík tam měl své osobní fanynky, opět se hrálo s Fousáčem a na pár písní si s námi zazpívala skvělá zpěvačka Veronika Diamantová. Hudebníci ve složení David, Honza, Káťa, Ráďa, Venuše + Fousáč, Veronika Diamantová.

V pátek 23.dubna na krásné vyhlídce.
Další setkání u Litoměřic u Ivanky, a to i s Fousáčem a Marií Tilšarovou s níž jsme se poprvé potkali. Hudebníci ve složení David, Honza, Káťa, Ráďa, Ivanka, Venuše + Fousáč, Marie Tilšarová.

V úterý 20.dubna na louce v teepee na Den Země.
Krásné hraní v teepee u našich kamarádů, kde se stalo nevídané, diváci ke konci odešli načež se opět vrátili a všichni tančili, super a já si myslel, že to má vždycky dělat kapela na konci. Hudebníci ve složení David, Honza, Milan, Ráďa.

O víkendu 16. - 18.dubna na horách vysokých.
Úžasné, nádherné, skvělé, krásný víkend v Krkonoších u Verči s tolika zážitky, že bych psal ještě dlouho a dlouho tak napíšu jen takové hesla "wotomtoje", "Přeju ti mír", "Kíťa3" či "žabí hleny". Hudebníci ve složení David, Honza, Káťa, Milan, Ondra, Bedřich, Ráďa, Kíťa, David a Julie.

V neděli 11.dubna dvakrát v srdci Evropy.
Dvakrát jsme stačili zahráti v Praze na Hanspaulce a na Hájích a ještě se sejít u kamarádů na obědě, první složení David, Bedřich, Kíťa, Ráďa, Ivanka, Pavlínka a Patricie. Druhé David, Kíťa a Renďa.


V sobotu 3.dubna na Výškově.
Krásně nám bylo na statku, v oáze míru a normálnosti, hudebníci ve složení David, Bedřich a Ráďa. Myslím, že tady zazněla poprvé naplno písnička "Přeju ti mír", kterou jsem už nějaký čas v sobě měl.

V pátek 2.dubna u přátel blízkých.
Milé setkání u Myšáků. Hudebníci ve složení David, Michal, Honza, Káťa, Helča, Janička a Honza.

BŘEZEN 2021

V březnu skoro bylo zpívání na Šivarátrí, nakonec jsme pobyli celý měsíc na chaloupce v Orličkách a bylo moc krásně.

ÚNOR 2021

V neděli 28.února s výhledem do světa.
Na místo zrušené akce v Praze jsme jeli opět na sever nad Litoměřice a bylo to moc krásné setkání a hlavně pořádně prozpívané zpívání, asi jsme tušili že bude měsíc klid. Poprvé jsme hráli novou "Om namah Šivája - Hari Om Tat Sat", která vznikla na chaloupce o jarňákách.
Hudebníci ve složení David, Honza, Káťa, Milan, Ondra, Bedřich, Ráďa, Venuše a Ivanka.

V pátek 26.února v Kálí metě.
Odvážná akce v krásném prostoru Kalimety se moc moc povedla.
Hudebníci ve složení David, Kíťa, David, Lucka, Milan, Jarda a Bedřich.


V sobotu 13.února ve středohoří nad Labem.
Ze Semil jsme si přivezli pohodu jež umocnily pohledy na zasněžené hory a kopce, a tak zpívání bylo úžasné, včetně silné bubenické vložky. A nakonec saunění a sníh.
Hudebníci ve složení David, Kíťa, Honza, Milan, Káťa a Janička a Venuše.

V pátek 12.února u Jizery pod horama.
Zpívání v krásném domečku u krásných lidí ve výborné atmosféře.
Hudebníci ve složení David, Kíťa, Honza, Káťa, Janička, Milan a Sebastian a basista a pianista.
V sobotu 6.února mantrám Zdar a tibetským mísám zvláště.
Nádherné setkání mnoha lidiček a pokojné spolubytí, střídání manter a písní se zvuky tibetských mís Pavla Tůmy, večer a celá noc klidně plula až do rána bílého.
Hudebníci ve složení David, Kíťa, Honza, Lucka, Káťa a Pavel.

LEDEN 2021

V neděli 31.ledna jedeme do Světav.
Krásně prozpívané zpívání, a moc příjemné, a ještě jsme měli prodloužení u Dynků. Hudebníci ve složení David, Michal, Janička, Kíťa, Honza, Káťa, Lucka, Helča.

V sobotu 30.ledna na Výškově.
To byla teda bubnovačka, krásné setkání, nové tváře, Mantrovníci - masážníci, bylo nám všem moc krásně. Hudebníci ve složení David, David, Milan, Lukáš, Kíťa, Honza, Lucka.

V neděli 24.ledna zase v mnohověžaté.
Zlatě nám všem bylo v Goldenu. Hudebníci ve složení David, Lenka, Janička, Ondra, Milan, Kíťa, Honza, Káťa.

V sobotu 23.ledna v mnohověžaté.
Býtové turné na Hájích ve skvělé sestavě a po delší době unpluged. Hudebníci ve složení David, Janička, Ondra, Milan, Kíťa, Lucka, Honza, Káťa, Martin.

V pátek 22.ledna na dubové podlaze.
Narozeninové překvapení pro Aničku bylo naše zpívání v Nebeské rybce a pokračovalo až do soboty. Hudebníci ve složení David, David, Janička, Ondra, Milan, Kíťa.

V sobotu 16.ledna na východě pod horama.
Krásná sestava věkově rozmanitá muzikantů i účastníků a v moc pěkném místě, díky Františku. Hudebníci ve složení David, Milan, David, Honza, Jirka, Kíťa.

V sobotu 9.ledna na úžasném místě pod zámkem.
O něco menší setkání v poměru k ostatním hraním, ale velmi velmi milé domácí a přátelské, v kouzelném místě u Janičky. Hudebníci ve složení David, Ondra, Milan.

V sobotu 2.ledna kdesy na severu.
Nádherná akce s Pavlem(tibetské mísy) a Láďou na nový rok v krásném místě s krásnými lidmi v Českém středohoří. Hudebníci ve složení David, Janička, Ondra, Milan, Venuše, Hana.