Rok 2021

LEDEN 2021

V neděli 31.ledna jedeme do Světav.
Krásně prozpívané zpívání, a moc příjemné, a ještě jsme měli prodloužení u Dynků. Hudebníci ve složení David, Michal, Janička, Kíťa, Honza, Káťa, Lucka, Helča.

V sobotu 30.ledna na Výškově.
To byla teda bubnovačka, krásné setkání, nové tváře, Mantrovníci - masážníci, bylo nám všem moc krásně. Hudebníci ve složení David, David, Milan, Lukáš, Kíťa, Honza, Lucka.

V neděli 24.ledna zase v mnohověžaté.
Zlatě nám všem bylo v Goldenu. Hudebníci ve složení David, Lenka, Janička, Ondra, Milan, Kíťa, Honza, Káťa.

V sobotu 23.ledna v mnohověžaté.
Býtové turné na Hájích ve skvělé sestavě a po delší době unpluged. Hudebníci ve složení David, Janička, Ondra, Milan, Kíťa, Lucka, Honza, Káťa, Martin.

V pátek 22.ledna na dubové podlaze.
Narozeninové překvapení pro Aničku bylo naše zpívání v Nebeské rybce a pokračovalo až do soboty. Hudebníci ve složení David, David, Janička, Ondra, Milan, Kíťa.

V sobotu 16.ledna na východě pod horama.
Krásná sestava věkově rozmanitá muzikantů i účastníků a v moc pěkném místě, díky Františku. Hudebníci ve složení David, Milan, David, Honza, Jirka, Kíťa.

V sobotu 9.ledna na úžasném místě pod zámkem.
O něco menší setkání v poměru k ostatním hraním, ale velmi velmi milé domácí a přátelské, v kouzelném místě u Janičky. Hudebníci ve složení David, Ondra, Milan.

V sobotu 2.ledna kdesy na severu.
Nádherná akce s Pavlem(tibetské mísy) a Láďou na nový rok v krásném místě s krásnými lidmi v Českém středohoří. Hudebníci ve složení David, Janička, Ondra, Milan, Venuše, Hana, Michal.