2001 - 2007

Od začátku našich zpívání proběhlo již přes 250 zpívání(stav z roku 2008), což by se dalo napočítat při tříhodinovém trvání jednoho zpívání na 750 hodin strávených za zpěvu manter, bhadžanů a duchovních písní.

Na této stránce je(bude) popsána jen část našich zpívání, které proběhly do roku 2007. Jsou zde jen akce samostatné, tedy bez pravidelných zpívání v Chrudimi, Pardubicích a Litomyšli.

Zpívání v Karlových Varech   24.-25.listopadu 2007

Tímto zpíváním jsme splnili přání naší kamarádky Julie z astro studia Slunce, abychom přijeli zazpívat do Karlových Varů. Naplánovali jsme tento víkend, který následoval po pátečních narozeninách Sáí Báby a tak bylo i toto zpívání pojato jako oslava Sáí Bábových narozenin.

"Astro studio praskalo ve švech", aneb účast byla hojná. Při sobotním zpívání jsme hráli společně se "spolumantrovníkem" Erikem, kterému vděčíme za nemálo písní, jimž dal místo na tomto světě.

Po oba dny se zpívání vydařila ku všeobecné spokojenosti.


Zpívání v Dolní Čermné na Navarátrí   20.října 2007

Oslava svátku Navarátrí - Durga Púdža,
respektive její závěrečný desátý den, den vítězství, vyšel na neděli 20.října a tak jsme se zúčastnili oslavy tothoto svátku v ášrámu Šrí Tatháty v Dolní Čermné.
Zpívali jsme řadu bhadžanů k Božské Matce, ale i mnoho dalších písní.Zpívání v Deštném v Orlických horách     léto 2007

Dvakrát jsme přijeli zazpívat na makrobiotický kurz do Deštného v Orlických horách. První setkání bylo pro nás neuvěřitelné, neboť se nám skvěle povedlo. Přestože lidé nebyli znalí bhadžanů a manter, všichni zpívali, jako kdyby tyto písně znali již dávno.
Při druhém setkání již nebylo rozpoložení tak ideální, přesto jsme si také dobře zazpívali.
Zpívání na Guru Púrnimu v Dolní Čermné    29.července 2007Zpívání na Sáí setkání v Martinicích u Onšova    červen 2007


Zpívání na Buddha Púrnima v Dolní Čermné    1.května 2007


Zpívání o Šivarátrí v Helvíkovicích u Žamberka    16.-17.února 2007