FOTO INFO
Informace k fotogaleriím na stránkách gajatri.net fotoinfo1.jpg, 40kB


FOTOGALERIE PŘÍRODY
Fotografie z Indie, Nepálu, z Alp a přírody(do roku 2006) jsem pořídil fotoaparátem Samsung AF ZOOM 1050(kompakt) na kinofilm a diafilm(Indie2002). Šikovný foťáček jsem používal celých 10let(1996-2006) a byl jsem s ním spokojený, viz fotky z Alp či Himálájí.
Od roku 2006 už ale fotím s digitálním fotoaparátem Minolta 5D a objektivy Minolta 28-70 a Tamron 70-300+Macro. Tedy žádné super objektivy, snažím se tedy vytěžit z minima maximum.

Přírodu jsem měl rád už od mala a hory mě okouzlili asi nejvíc. Díky tomu, že máme chaloupku v Orlickém Záhoří v Orlických horách, mám velké množství fotografií z těchto míst. To mě přivedlo i k myšlence vytvořit FOTOGALERII ORLICKÉHO ZÁHOŘÍ, potažmo Orlických hor. Najdete v ní o něco málo více jiných fotek než jsou ve fotogalerii přírody ale to platí i zpětně, tedy že ve fotogalerii přírody najdete další fotky ze Záhoří.

Velice si cením fotografií z Alp, Nepálu a Indie neboť v nich bylo kus námahy, dobrodružství a svobody. Ale i brzká rána na chaloupce a z nich plynoucí ony mnohé mlhou protkané fotografie s sebou nesou onu zaslouženost za ochotu něco podstoupit.

Rodina s sebou přináší méně času na výlety a toulání se po velkých dálkách a proto přibylo mnoho kytiček a broučků a všeho co je v blízkém okolí. Dětičky mají také mnoho fotek, ty ale nechávám v domácím albu.

FOTOGALERIE MOTÝLŮ
Od roku 2009 mě velmi inspirovali motýlci a díky mému kamarádovi Martinovi "motýlkářovi", jsem se o ně začal zajímat i dopodrobna. Díky tomu vznikla fotogalerie motýlů, která je vlastně největším dílem této celé fotogalerie. Všechny fotografie motýlů(kromě exotických motýlů z výstavy ve Fata Morgáně) jsou z volné přírody a všechny byly pořízeny digitálním fotoaparátem Minolta 5D(popis viz výše)

FOTOGALERIE ZE ZPÍVÁNÍ
V této části fotogalerie naleznete mnoho snímků z našich zpívání, z našich akcí(viz domovská stránka gajatri.net). Autoři fotografií jsou mnozí naši kamarádi a já moc děkuji, že můžeme mít takto vzpomínku do minulosti, což oceníme nejspíše až za několik let.

FOTOGALERIE BOŽSTEV
K tématu našich zpívání i samotných stránek patří tato sbírka obrázků, která je ale pouze seshromážděním obrázků z internetu.
***

STAHOVÁNÍ
Fotografie nechráním žádným autorským právem a komu se líbí může si je volně stáhnout. Kdo by chtěl využívat fotografie na webové stránky, budu velmi vděčný za zdrojový odkaz. Kdo by chtěl fotografii v plné velikosti (neplatí pro galerii božstev a částečně pro galerii ze zpívání), nechť mi napíše o kterou fotografii se jedná a já ji rád pošlu.
Přeji krásnou podívanou
autor David Breiter
2007 - 09 - gajatri.net ( )

fotoinfo.jpg, 44kB
gajatri.net