PROGRAM a STÁNKY

Pátek 1.9.
18:30 - JAN KRAMÁŘ - GANESHAM
20:30 - MARIE TILŠAROVÁ
21:30 - Světelná a ohnivá show - TERRA AQABAL
22:00 - Dotekem k sobě - Aleš Plachý
Sobota 2.9.
5:00 - Wayusová ceremonie
8:00 - Jóga s HELENKOU
9:00 - MICHAL a ALEŠ - mužský kruh
9:00 - ZUZANA GÍA - ženský kruh - rituál
10:00 - PARAPLET
12:00 - KLÁRI MÁRI
Dotekem k sobě - Aleš Plachý
14:00 - PETR MALÝ A PAYA
16:00 - HELENA ANESTI
17:30 - MON AKIRAH - interaktivní koncert Hlasem Do Kořenů
18:30 - FOUSÁČ
20:00 - MANTROVNÍCI
22:00 - SOŇA MITRA PAVLINCOVÁ - Posvátná sexualita
Neděle 3.9.
8:00 - Jóga s VÍŤOU
9:00 - MiLuJ - hudební překvapení
9:00 - ZUZANA GÍA ženský kruh - výroba nápoje lásky Yolixpa
10:00 - KJ SAX
12:00 - ALUNAIRE
14:00 - IVO BATOUŠEK Rymtus je život, život je rytmus
16:00 - WILD FAITH show

    FOTOGALERIE - Setkání spojených srdcí 3.

    FOTOGALERIE - Setkání spojených srdcí 1.
    FOTOGALERIE - Setkání spojených srdcí 2.
Stánky
Vegetlife - Tom a jeho sladké kuličky, Mudrcova Čarodílna, vařit bude Filip Král, budou dobroty z Vegetky, kavárnička Šálek štěstí, stánečky s oblečením India Blessing, Sundye Orient a lněné oblečení od Kataríny Vlkové, Jakubova sdílna s výrobky ze dřeva, stáneček Bhaktik, masérský stánek Lucky Valchové, Voňavý krámek LoveLight, Mandzari shop - ručně tkané tašky, batohy a šátky + mikiny pro děti, Koláče od Zdišky - frgále a mnohé jiné dobroty, 3kruhy - zakázková výroba: drobné i větší sochy z kamene, kovu a drahých kamenů, Pojízdná Massala tea s malováním na obličej(Renuka Shiatsu a Péťa Štěpánková), stánek Paprsky radosti, Bylinářka Lucie Kubů (zVrbiček), malování hennou Magda Dendroložka, Jana Pilmaierová Kapsabelky, Minerály, krystaly, energetické hole, zářiče, ochranné amulety MarVitalli ZeměDary, Stánek s krásnými věcičkami od Lucie La Luz a Anet Eklibre, bude také "pravilo".

CENA, PŘESPÁNÍ, PARKOVÁNÍ
Příspěvek na organizaci (pouze hotově) - 1500kč/víkend, 1200kč/dva dny, 600Kč/jeden den, Děti zdarma

Ubytování - na louce ve vlastním stanu (zdarma, bez rezervace) a nebo je možnost ubytování ve mlýně na postelích: 450 Kč/noc dospělý, 350 Kč dítě do 10ti let. (Pro nocleh na pokoji nutná rezervace na formuláři zde:). Vícelůžkové pokoje, dle kapacity sólo pokoje pro rodiny.

Parkování na louce u příjezdové cesty, pro účinkující potom v blízkosti mlýna. Mezi loukou pro stanování a parkovištěm bude k dispozici vozík za kolem pro snadnější převoz věcí.

KUDY KAM
Adresa místa je Paběnice 33, Paběnický mlýn, 11km od Čáslavi, dalo by se říci v samém středu naší země. Akce bude probíhat v krásném údolíčku za mlýnem, kde budou stánky, podium, v další části údolí bude stanové městečko a na konci údolí ohniště.
Autobusové spojení z Čáslavi. Odkaz na jízdní řády .
DŮLEŽITÉ
Psi v areálu mlýna budou moci být pouze na vodítku, a pokud nutně nemusíte, neberte pejsky sebou. "Zero waste", inspirováni Festivalem Světla na Slovensku, i zde prosíme abyste po sobě uklidili, a odvezli i své odpadky. V hlavním prostoru dění prosíme nekouřit.
CO S SEBOU
Každopádně dobrou náladu, potřebovat budete vlastní talíř, hrnek, lžíci. Své nádobí si můžete umýt na vyhrazeném místě. Hodit se bude něco pod sebe na sezení na zemi na trávě. Nezapomeňte dostatek hotovosti a radosti.
JÍDLO, PITÍ, WC, UMÝVÁNÍ
Bude dostatek jídla i pití, viz stánky nahoře, nepočítejte v nich ale s alkoholem.
V budovách mlýna je pitná voda, wc i možnost se umýt, a na umytí nádobí bude i venkovní dřez.
ÚČINKUJÍCÍ
JAN KRAMÁŘ - GANESHAM      zpět na program
Honza Kramář už spoustu let vede zpívání duchovních písní a manter. Ganesham je Honzovo volné hudební uskupení se záměrem objevovat nádheru společných setkání v tónech, společném zpěvu písní a hudební spolutvorby s léčebným a "posvátným" přesahem.
fb stránka.

MARIE TILŠAROVÁ      zpět na program
Maruška a celá její kapela je prostě úžasná, její krásné české písničky mluví samy za sebe
a co vám nestihne zazpívat to vám poví mezi písničkama, v pátek večer si užijete tuhle ryzí radost a emoční nášup.
www.marietilsarova.cz
fcb Kapela Marie Tilšarová a Kdo jsme my

TERRA AQABAL      zpět na program
Ohnivá show v podání Terezky je úžasná, mnozí už zažili.
fcb Terra Aqabal

ZUZANA GÍA      zpět na program
Zuzka povede na setkání mužsko ženský kruh.
Věnuje se přechodovým rituálům pro ženy, muže i děti, cykličnosti, ženským archetypům, tvoří oslavy kola roku, živlů, souladu.
web: Rituály Gía
fcb: Rituály Gía

MICHAL a ALEŠ      zpět na program
Michal s Alešem povedou na Setkání mužský kruh.
PARAPLET      zpět na program
Krásné české písně v podání této milé kapely vás jistě potěší.
fcb Paraplet

KLÁRI MÁRI      zpět na program
Klári Mári je folkovo-mantrovací projekt jedné rozevláté přírodomilné žínky s kytarou.
Její písně vypráví příběhy o těžkostech i lehkosti bytí na tomto světě. Jdou ze srdce a tak se pak srdcí zas nazpátek dotýkají.
fcb Klári Mári
web stránka


ALEŠ ALDA PLACHÝ      zpět na program
Naladěným dotekem od srdce vás provedu cestou k hlubšímu spojení se sebou i s ostatními.
fcb

JÓGA S HELENKOU A VÍŤOU      zpět na program
Nedělní jógu povede Vítězslav Santóšánand Král, józe se věnuje od roku 2003, od roku 2011 vyučuje systém Jógy v denním životě. Je meditujícím sportovcem, který rozumí řeči stromů. Sobotní jógu povede Helena Sandja Růžičková, józe se věnuje od roku 2006, od roku 2016 je cvičitelkou systému Jógy v denním životě. Věnuje se volnočasovým programům pro dospělé a děti, koučinku a astrologii.

PETR MALÝ A PAYA      zpět na program
Krásný pár, krásné písně, které si s nimi rádi zazpíváte. Moc se na ně těšíme.
fcb Petr Malý
fcb Petr Malý Music

HELENA ANESTI      zpět na program
Helena Anesti, Ostravačka s řeckými kořeny je připravena vystoupit a zazpívat nám medicínské písně které jí promlouvají k duši.
Její krásný hlas doprovodí na basu další muzikant s řeckými kořeny, Marco Frangos.
fcb Helena Anesti

MON AKIRAH - HLAS DOKOŘÁN      zpět na program
Mon Akirah - zpěvačka a autorka iniciačních písní, lektorka vědomé práce hlasem, představí se se svým hudebním projektem "Hlasem Do Kořenů", interaktivní koncert se zapojením hlasu publika.
fcb Hlas Dokořán

FOUSÁČ      zpět na program
Úžasné texty, jedinečný projev, taobeat, prostě Fousáč. Asi ani není třeba představovat více.
fcb Fousáč

MANTROVNÍCI      zpět na program
Mantrovníci hrají jak tradiční tak převzaté mantry a bhadžany, ale především to jsou vlastní skladby a jedinečné české písničky, co vás vtáhnou ke svému srdci, potěší duši, že budete chtít také zpívat a tančit.
www.gajatri.net       fcb Mantrovníci

instagram

SOŇA MITRA PAVLINCOVÁ      zpět na program
Průvodkyně, lektorka, terapeutka, inspirátorka, mystička.
Provází lidi cestou k radosti a spontánnosti, životní síle, k odvaze a všemu, co je naší přirozenou součástí. Má dar pojmenovat věci lehce a pravdivě a přesto s velkou hloubkou poznání pro druhé. Dar posunout je k vášni života, jejich snům, tvořivosti a darům, které v sobě mají. Síla a uzdravující
energie milostného spojení, jemnost i síla ženství v její pravdivosti, to jsou témata, která vložila do projektu CESTY ŽENY (Posvátná sexualita,
Žena ve své Síle, Uzdravení) a také do knihy Posvátná sexualita jako zdroj životní síly. Je propagátorkou přirozeného života a sexuality
jako projevu vášně, radosti a životní síly a toho, že spojení ženy a muže je jednou z nejkrásnějších energií, kterou tady na Zemi můžeme zažívat.
Je zakladatelkou MuVa tance, při kterém provází tanečníky krajinami jejich těla i duše.
Pomáhá jim objevit vše, co jim už neslouží, co způsobuje bolest, smutek nebo jiná omezení a tím i možnou nemoc. Provází životy minulými i současnými a napomáhá tak uzdravovat stará traumata. Provází Pálavou a jejími silovými místy. Pálava je totiž místem, kde žije se svou rodinou a mnozí ji dokonce označují za strážkyni Pálavy. Je spolu pořadatelkou Festivalu radosti a života pod Pálavou.

BESEDA - POSVÁTNÁ SEXUALITA JAKO ZDROJ ŽIVOTNÍ SÍLY
Povídání/ beseda o tom jak sexualitu prožívat v radosti a přirozenosti a jak můžeme díky sexualitě dosáhnout víc než jen „pouhého“ orgasmu.
Kde se v sexualitě skrývá zdroj tvořivé životní síly, která se projevuje ve všech oblastech našeho života. O tom jak byla v minulosti
potlačována a jaké následky si z těchto dob v sobě ještě stále neseme. Proč je je sexuální síla důležitá pro náš spokojený život.
web
fcb Soňa Mitra Pavlincová
Kniha Posvátná sexualita
instagram

MiLuJ      zpět na program
Michal, Lukáš, Janička. Víc už neprozradíme, ať je to překvapení.
KJ SAX      zpět na program
Před rokem opustila jistotu zaměstnání v IT a rozhodla se být saxofonistkou. Dnes jezdí po celém světě, hraje na večírcích, velkolepých firemních akcích, svatbách. Na svých sociálních sítích motivuje tisíce žen svým příběhem a sledující baví zážitky ze svých cest.
Svou nekonečnou energií strhla davy a bez jakékoli pomoci vytvořila komunitu fanoušků a klientů, kteří ji sami vyhledávají.
Po roce působení vyprodala svůj první koncert a pouští se do vlastní tvorby.
fcb KJ Sax
instagram
Youtube stránka
TikTok stránka

ALUNAIRE      zpět na program
Alunaire je kruh žen zpívající zejména české autorské a léčivé písně, posvátné písně a modlitby o Zemi, přírodě a živlech, o Lásce a Světle v duši člověka. Alunaire pořádá koncerty, zpívá v přírodě a na posvátných místech nebo při různých oslavách.
webová stránka
fcb Alunaire

IVO BATOUŠEK      zpět na program
Bubeník, muzikoterapeut a lektor Ivo Batoušek se představí s koncertem na bubny s názvem Rymtus je život, život je rytmus. Ivo je zakladatelem skupiny Jumping Drums.
fcb Ivo Batoušek fcb Bubenická show Jumping Drums      
WILD FAITH      zpět na program
Spontánní uskupení, kde se rozhodně nebudete nudit, Marco a Lukáš jsou vyjímeční hudebníci i baviči, a můžeme se jen těšit co přichystají.
video z loňska