janaalukas.jpg, 24 kB     JUGALA-JANA A LUKÁŠ VÍDENSKÝ

Naši kamarádi Jana a Lukáš nás občas doprovodí na našich zpíváních. Poznali jsme se s nimi v Tatháta ášrámu v Dolní Čermné na jaře v roce 2007. Postupně jsme se scházeli na některých setkáních v ášrámu, ale potom i na našich zpíváních. Jsme velmi rádi za každou jejich účast a neboť oni sdílejí totéž, výsledkem je věřím potěšení pro všechny.

Lukáš s Janou mají svůj repertoár složený převážně z manter a bhadžanů, které poznali u Tatháty. Na jejich CD-JUGALA-TATHATA NAMA OM, kde vystupují pod názvem JUGALA, i na předešlém Lukášově CD z ášrámu Šrí Tatháty(v Dolní Čermné), můžeme tyto písně slyšet. Zařadili jsme je tak i do našeho repertoáru už pro naše společná hraní. Ve zpěvníku najdete tyto písně na straně 37, která je věnována Tathátovi.


Takže chronologicky seřazeno z druhého jmenovaného CD z ášrámu Šrí Tatháty ("Tathata´s Bhajan Team-Mantry a Bhajany-Vol.1") najdete v našem zpěvníku tyto ukázky, které nám slouží jako nápěvy pro naučení, ale i jako malá reklama pro možnost zakoupení tohoto CD. Toto CD si můžete zakoupit v ášrámu Šrí Tatháty v Dolní Čermné, a nebo také na našich zpíváních.

TATHATA´S BHAJAN TEAM-MANTRY A BHAJANY-VOL.1

cdtathata.jpg, 23 kB

1. OM PURNASJA - nápěv
2. HARÉ RÁMA HARÉ KRIŠNA - nápěv
3. (OM)TATHÁTA MANTRAM - nápěv
4. ASATO MA SAT GAMAJA
5. (OM)ŠRÍ RÁM DŽEJ RÁM DŽEJ DŽEJ RÁM - nápěv
6. GOVINDA HARÉ HARÉ GOPÁLA HARÉ HARÉ - nápěv
7. ŠARANAM GURU ŠARANAM - nápěv


Druhým Lukášovým CD a prvním počinem Jugaly je CD-TATHATA NAMA OM, z něhož máme na stránkách tyto ukázky. Opět v podobě nápěvů pro naučení a tak jako první CD i toto lze koupit, ale již přímo u Lukáše a Jany(nebo objednat na jejich stránkáchTathatadas.com ) a také na našich zpíváních.

JUGALA-TATHATA NAMA OM

jugala.jpg, 26 kB

1. BRAHMÁRPANAM - nápěv
2. KALA DHITÁJA - nápěv
3. HARI OM NÁRÁJANA HARÉ - nápěv
4. TATHÁTA NAMA OM TATHÁTA OM - nápěv
5. AMME AMME
6. KRIŠNA MÁDHAVA GOVINDA GOPÁLA nápěv
7. OM NAMO DŽAGADAMBÉ DŽJÓTI RÚPÁJA - nápěv
8. OM ŠÁNTI ŠÁNTI ŠÁNTI OM - nápěv


Dále z jejich repertoáru a z bhadžanů z ášrámu Šrí Tatháty známe a ve zpěvníku naleznete tyto písně:

OM TATHÁTA OM
ŠIVA ŠRÍ TATHÁTA MAHÁKÁLÍ
TATHÁTA GANAM PADAM
OM NAMAH ŠIVÁJA OM NAMAH ŠIVÓ
gajatri.net