HLAVNÍ MENU  ÚVODNÍ STRANA  ZPÍVÁNÍ   JINÉ AKCE  SEZNAM PÍSNÍ  AUDIO VIDEO  kde zpíváme
gajatri.net

KDE ZPÍVÁME

  Naše pravidelná zpívání máme nyní jen na dvouch místech a to v rodné Chrudimi, které patří každý čtvrtý čtvrtek v měsíci a v Pardubicích, kde zpíváme každý třetí čtvrtek.
Na aktuální stránce najdete vždy přesná data, případné změny a upozornění na ostatní zpívání.
  Ostatní zpívání jsou nepravidelná. Častěji jezdíme do Prahy, do Svitav-Litomyšle, na Žampach, do Bratislavy, do Žďáru nad Sázavou, Mohelnice. Navštívili jsme mnoho dalších měst a míst. Nezapomenutelná zpívání byla v Orlických horách v kostele v Neratově. A stejně tomu tak je, když hrajeme při daršanech, či návštěvách indických duchovních učitelů.
Přestože máme takto program bohatě naplněn, rádi přijedeme zazpívat i na jiná místa v případě Vašeho většího zájmu.


ZPÍVÁNÍ V CHRUDIMI

Chrudimská čajovna Luna (dříve Lůna)byla naší domovskou nejen proto, že tu naše zpívání začalo, ale i proto že je nám Chrudim opravdovým domovem. Chrudimská čajovna nabízela pro zpívání svou velikostí nevelikou o to více blízkosti a i proto byla zdejší zpívání tak trochu dynamičtější v rychlých pasážích a zároveň tišší a procítěnější v klidných partiích.

Čajovna bohužel už v Chrudimi skončila a od roku 2014 zpíváme v nedaleké Jídelně Kruh Zdraví. V jídelně je trochu jiný prostor ale vlastně s celkem podobným popisem jako jsem napsal k čajovně.

Zpívání jsou v Chrudimi pravidelná a většinou je to každý čtvrtý čtvrtek v měsíci od šesté do deváté hodiny večerní. Vstupné je dobrovolné(od roku 2014) a přijít i odejít můžete i v průběhu celého zpívání. Těšíme se na Vás.

fotogalerie chrudimského zpívání
odkaz na stránky Jídelny Kruh Zdraví

mapa-cr.jpg, 58kB
Zvětšit mapuZPÍVÁNÍ V PARDUBICÍCH

Do Pardubic jezdíme už od zrodu našich zpívání, tedy od roku 2001. Čajovna Na Paletě, dnes čajový klub Paleta, nám nabízí přímo ideální prostor. Jednak je to krásná dřevěná stavbička s půdorysem osmiúhelníku v místě plném stromů, kterou najdete za plaveckým bazénem nedaleko řeky Chrudimky. Další výhodou je že se sedí na zemi kol dokola čajovny a nutno dodat, že se kruh pravidelně naplňuje (i vyplňuje) a to především domácími hosty za každého počasí v každé roční době. Pro toho kdo nemůže sedět na zemi, jsou k dispozici také židle.

Zpívání jsou zde pravidelná a to každý třetí čtvrtek v měsíci od šesté do půl desáté hodiny večerní(pozor-v srpnu 2010 zpívání nebude). Vstupné je dobrovolné(od roku 2014) a přijít můžete i v průběhu celého zpívání. Těšíme se na Vás.

fotogalerie pardubického zpívání

Čajový klub Paleta má otevřeno každý den od 16:00 do 21:00 hodin .
odkaz na stránky čajovny

mapa-pa.jpg, 50kB
Zvětšit mapuZPÍVÁNÍ V LITOMYŠLI
a ve SVITAVÁCH

V Litomyšli jsme prožili nádherná zpívání v Čajovně v Muzeu. Jezdili jsme tam od podzima roku 2005 a poslední zpívání bylo v květnu v roce 2012. Zpívali jsme tam pravidelně téměř každý měsíc, takže to dělá téměř osmdesát setkání, tj. cca 250 prozpívaných hodin. Čajovna skončila v roce 2012. Máme krásné vzpomínky, které si můžete připomenout třeba na videu nebo ve fotogalerii.

Duch čajovny však přežívá v mantrovnickém koberci na kterém jsme vždy v Litomšli hráli a ten je teď v sesterské čajovně ve Svitavách, ta se nyní nově jmenuje Čajovna Namaste a naše zpívání tam jsou také už celkem pravidelná.
Nově(2016) se do Litomyšle vracíme, zpíváme nyní v Centru SponTanea, a věříme že navážeme na dřívější setkání.
fotogalerie litomyšlského zpívánípraha2.jpg, 71kB ZPÍVÁNÍ V PRAZE

Do Prahy jezdíme od června roku 2008. Často jsme zpívali a ještě zpíváme v dnes již bývalé Křišťálové čajovně na Chodově, která je součástí Galerie Cesty ke Světlu
pana Zdeňka Hajného.

Krásně se nám v ní zpívá a jsme vděční, že můžeme na takovém místě zpívat.


Nejlepším místem ale pro naše zpívání a nejen v Praze je však místečko v Om Yoga studiu, které nám naprosto vyhovuje a moc rádi a teď už i častěji tam zpíváváme. A za to díky ku Katce a Andrejce z Ómu.

V Praze jsme zpívali také v Čajovně Genesis na Žižkově nebo na Druně. Také je Praha místem, kde zpíváme např. při daršanu Svámího Višvánandy, v centru Sáí organizace, na Om healingu či podobných akcích.

Do Prahy zavítáme 3x-5x za rok. Pro přesné datum zpívání musíte hlídat aktuální stránku či kalendář akcí.
Těšíme se na Vás.

fotogalerie pražského zpívání

Galerie Cesty ke světlu najdete v Praze 4 na Chodově nedaleko nákupního centra v ulici Zakouřilova 955/9.
Om Yoga Studio najdete v Praze 4 Kačerově, v ulici Na Záhonech 24
odkaz na webové stránky Galerie
odkaz na Om Yoga Studio

mapa-pr.jpg, 67kB
Zvětšit maputathata1.jpg, 60kB OSTATNÍ ZPÍVÁNÍ

V současné době zajíždíme hrát několikrát do roka do Žďáru nad Sázavou, Rychnova nad Kněžnou, na Žampach(u Žamberka), do Třebechovic pod Orebem, do Mohelnice, do Bratislavy, Brna, Jablonce nad Nisou či Liberce. Dále Hradec Králové, Karlovy Vary, Teplice, Moravská Třebová, Prachatice. Hráli jsme ve městech České Budějovice, Olomouc, Náchod, Hlinsko, Letohrad, Heřmanův Městec, Jihlava, Kolín, Kutná Hora, Lanškroun, Česká Třebová, Beroun a další.
Nezapomenutelná zpívání byla v Orlických horách v kostele v Neratově. A stejně tomu tak je, když hrajeme při daršanech, či návštěvách indických duchovních učitelů.
Přestože máme takto program bohatě naplněn, rádi přijedeme zazpívat i na jiná místa v případě Vašeho většího zájmu.

O našich zpíváních jinde se vždy dozvíte na aktuální stránce.

fotogalerie z ostatních zpívání
 

2007-09 gajatri.net ( )